YUKARI
 ANA SAYFA > KURUMSAL
Kalite ve Müşteriler Her Zaman Birinci Önceliklerimizdir
Cosming Laboratuvar olarak kendimiz ile gurur duyuyoruz sadece veri üretmekle kalmıyor aynı zamanda müşterilerine mükemmel müşteri hizmeti vermeye de devam ediyoruz. Ayrıca, müşterilerimize ihtiyaç duyduklarında sonuçlarını ulaştırmak için elimizden geleni yapıyoruz. Müşterilerimize verdiğimiz vade tarihlerini karşılarız. Zamanımızın % 97'si, raporlarımızın% 99,3'ü hatasız olarak elinize ulaşmaktadır.

Teknolojimiz
Geniş bir Mikrobiyoloji Laboratuvar Hizmeti sağlayabiliriz. Ürünlerinizin, raf ömrü / mikrobiyolojik kalitesi / stabilitesini belirlemek ve ayrıca koruyucuların ve / veya koruyucunun etkili içeriklerinin etkin olup olmadığını belirlemek, tüm test ihtiyaçlarınızı karşılamak için araştırma ve geliştirme hizmetleri sunmaktayız. Cosming Laboratuvar, ISO / IEC 17025 standardında TÜRKAK tarafından akredite edilmiştir.

Bizim Sözümüz
Cosming Laboratuvar'da, antimikrobiyal koruyucu etkinlik testi sonuçlarından fazlasını sunuyoruz. Tüm personelimiz her soruyu hızlı ve dürüst bir şekilde cevaplandırmaktadır. Bu süreçte zamanın önemli olduğunu biliyoruz, bu nedenle müşteri yanıtını ve geri dönüş süresini bir öncelik haline getiriyoruz.