YUKARI
 ANA SAYFA > KAYNAKLAR
SATIŞ ŞARTLARI VE KOŞULLARI

Fiyatlandırma - Cosming Laboratuvar (CL) analiz için istenen unsur sayısına dayanarak bir ücret çizelgesi oluşturmuştur. Cosming Laboratuvar analiz ücretlerini 90 gün önceden yazılı bildirimde değiştirme hakkını saklı tutar. Tüm analiz ücretler, yayınlanan teklif veya ücret tarifesinden sonraki bir yıl geçerlidir.

Gizlilik ve Raporlama - Müşteri bilgilerinin gizliliği, test ve raporlama ile ilgili tüm yönleriyle titizlikle korunmaktadır. Raporlar ve bilgiler yalnızca çalışmayı gönderen veya müşterinin yazılı olarak yönlendirdiği müşterilere verilir. Sonuçlar düzenleyici veya yasal bir organ tarafından istebildiği takdirde, mümkünse bu bilgileri sunmadan önce müşteriye bildirmek için tüm gayret sarf edecektir. Cosming Laboratuvar müşteri tarafından sağlanabilecek, kabul edilebilir bir gizlilik anlaşması imzalayabilir.
Nihai laboratuvar raporunun kopyaları analiz ücretin bir parçası olarak müşteriye e-postayla gönderilir. Orijinal kopyalar müşterinin isteği üzerine düzenli postayla da gönderilebilir. Üçüncü bir şahsa veya daha fazlası talep edilen raporların ek kopyaları için ücret tahsil edilebilir. 

Numune Gönderme - Müşteri, Cosming Laboratuvarına uygun saklama / koruma koşulları altında nakledilmesini sağlamak sorumluluğundadır.

Numune Saklama - Tüm numuneler, tüm testlerin tamamlanmasından sonra iki hafta süreyle saklanır. Örneklerin daha uzun süre arşivlenmesi gerekiyorsa, lütfen CL ile iletişime geçin.

Numunenin İmhası - Saklama süresi bittikten sonra CL, talep edilmesi halinde örnekleri müşteriye iade edilebilir. 

Performans standartları - CL, müşterilerimiz tarafından talep edilen analiz hizmetleri yerine getirirken, analiz test raporları standartlarıyla tutarlı olan makul en iyi bilimsel bilgiyi, vereceklerini garanti ve beyan eder. Laboratuvar analizlerini ve raporlama sonuçlarını üstlenmede CL, yalnızca sunulan örneklerin analiz sonuçlarını garanti eder.