YUKARI
Ne kadar numune gereklidir?
Katı ve sıvı örnekler için, 150 g (mL) 'yi tercih ediyoruz. Bu, gerekli testi gerçekleştirmek için yeterli sayıda numuneyi sağlar. Bazı durumlarda daha az hacimle çalışabiliriz, bu nedenle özel proje gereksinimleriniz varsa lütfen bizimle iletişime geçin.

Örnekleri nasıl gönderirim?
İlk adım, eğer bizimle ilk kez çalışıyorsanız veya yeni test seçeneklerimizi keşfediyorsanız, ürünü hazırlamak için ekibimizin bir üyesiyle iletişime geçebilirsiniz. Ardından, size “Müşteri deney Talep Formu” ve “Numune Kabul Kriter Formu” sunulacaktır. Bu formu aldıktan sonra, talimatlara uygun olarak doldurmanız, bize bir kopyasını e-posta gönderilmesi veya gönderinizde basılı bir kopya ile göndermeniz yeterlidir.
 
Koruyucu düzeyi nedir?
Tespit seviyeleri ürün içeriğindeki koruyucudan korucuya göre ve kullanılan miktarlarına bağlı olarak değişir ve aynı zamanda numune matrisine bağlıdır. 
 
Analiz ne kadar süre de sonuçlanır?
Standart analiz süresi 28 günüdür. Analiz öncesi ve raporlama sürelerini de dahil ettiğimizde duruma göre 30-35 gün sürmektedir. Lütfen örnekleri göndermeden önce acele analizleriniz için seans uygunluğu ve fiyatlandırma konusunda bizimle iletişime geçiniz.